Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bütün Yayınların Kitapları

Go down

Bütün Yayınların Kitapları Empty Bütün Yayınların Kitapları

Post by Admin Sat Feb 23, 2019 3:53 pm

Eğitim sürecinde öğrencilere destek sağlamak amacıyla tercih edilecek olan ders kitapları konusunda birbirinden farklı yayınlar tarafından hazırlanmış olan seçenekler sitede yer almaktadır.
Ortaöğretim, lise hazırlık, lise veya üniversite hazırlık için karekök yayınları tarafından hazırlanmış olan kitapları tercih etmek isteyenler aradıkları seçeneklere sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirler. Farklı seçenekleri değerlendirmek isteyenler için yüzlerce farklı kitap aradığınız yayınlara göre tercih yapmanızı sağlamaktadır. İndirimli fiyat seçeneği üzerinden satışa sunulmakta olan Palme yayınları kitapları öğrencilerin düzeyine göre tercih yapmasını sağlamaktadır. Öğrenciler için özellikle sınavlara hazırlık aşamasında veya derslere takviye amacıyla tercih edilecek çok sayıda farklı kitap seçeneği bulunmaktadır. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile Bilfen yayınları kitaplarını ulaşmak istediğinizde yapacağınız incelemeler doğrultusunda indirimli fiyat seçenekleri inceleme olanağı elde edebilirsiniz.

İndirimli Kitaplar
Soru bankası veya konu anlatımlı kitapları arasından seçim yapmak isteyenler Tudem yayınları tarafından hazırlanmış olan kitapları inceleyerek eğitim görmekte oldukları düzeye göre tercih yapabilirler. Güvenli alışveriş seçeneği site üzerinden yapacağınız alışverişlerde seçmiş olduğunuz kitapları sorunsuz şekilde satın almanızı sağlamaktadır. Verilen siparişler doğrultusunda kitaplar kısa süre içerisinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir. Yönetmelikte yapılan değişimlere göre özellikle en son güncellemelerle hazırlanmış olan kitaplar arasından seçim yapmak isteyenler Birey yayınları tarafından hazırlanmış olan kitapları inceleyerek istedikleri seçenekleri tercih edebilirler. Kitaplarda indirimli fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır.

Site Adresimiz : https://www.kitabevinden.com/

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics