Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığınız herşey burada

Go down

Aradığınız herşey burada Empty Aradığınız herşey burada

Post by Admin Sun Apr 29, 2018 8:15 pm

Küresel ısınma insanlık için büyük bir problem teşkil etmektedir bilindiği üzere, küresel ısınmanın insanoğlunun kullandığı pillerin bu durumun en büyük etkenlerinden birisi yeni teknoloji gelişmeleriyle bir çok pil üreticisi bu soruna çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Duracell Dünya'nın en kaliteli pillerini üretmektedir günümüz de Duracell ar-ge çalışmaları sırasında bu büyük soruna en iyi sonucu elde etmek adına bir çalışma yapmaktadır, bazı madenlerin kullanarak pilin ömrünü uzatma çabasında olan Duracell teknolojinin de yardımı ile insanlığın bu sorununa çözüm olabilecek büyük bir adım atmakta, çok yakında piyasada görebileceğiniz bu Duracell pillerinin hem ömrü uzun olacak hemde doğanın kirlenmemesi için sağlıklı piller kullanmaya başlayacağız.

Duracell ar-ge çalışmalarına bu anlamda ciddi bir yatırım sağlamıştır, bir diğer taraftan ar-ge çalışmalarında pilin ne kadar tehlikeli bir ürün olduğunu bir çok bilim adamı kamuoyuna bildirmiştir, güvenlik kapsamında Duracell böylelikle pilin en güvenli halini almasını sağlamaktadır.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics