Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEDYUM HİZMETLERİ

Go down

MEDYUM HİZMETLERİ Empty MEDYUM HİZMETLERİ

Post by Admin Fri Feb 26, 2021 9:03 pm

Bazen baş edilmeyecek problemler yaşar ve yardım isteriz. Konu önemli değil, sadece ihtiyaç o an sorunun giderilmesidir. Malum her şey elimizden gelmiyor. Yetersiz kalınan bir sürü problemle boğuşuluyor. Genelde yabancıya başvurarak rahatlamaya çalışılıyor. Tabii yabancı dediysek bunlarda işini bilen ve fayda sağlayacak insanlar olması gerekiyor. Toplumlarda genelde pek güven vermeyen, ilginç tipler olarak algılanan medyumlar, bunlara karşılık başı sıkışan kişilerin ilk başvurduğu yöntem olmaktadır. Tabii üçkâğıt adına ortaya çıkanlardan bahsetmiyoruz. Yüzyıllardır adı var olan bu konu hepte devam etmektedir.

Dikkat edilecek husus, diğer âlemler konusunda bilgi sahibi olması, uzmanlığı elinde bulundurması olmalıdır. Kendinize yetemediğiniz zamanlarda başvurulacak yöntemler arasında bulunan medyum deneyimi çoğu insanı mutlu etmektedir. Her ne kadar çoğumuza saçma bir konu gibi görünse de rağbet gören yöntemdir. Mesela sevdiğim de beni sevsin derseniz aşk büyüsü, partnerim benden uzaklaşmaya mı başladı bağlama büyüsü, terk edildiniz Büyü bozma gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Astroloji ve psikoloji yönünden gelişmiş kişiler istenen uygulamaların çoğunu da yapmaktadır. Ayıklama olayını başarabilirseniz sizler için faydalı olabilirler. Yine de araştırma yapmadan gireceğiniz olay acı tecrübelere de dönüşebilir. Dikkat edelim ve iyice soruşturalım. Sitemizin kaynakların kullanmanız faydanıza olacaktır. Bilgilendirmek bizden uygulamak sizdendir. İşinizi rast gitmesi için lütfen yazılanları dikkatlice okuyun. Öncelikle düşünceleri pozitife çevirirsek işlerimizin yoluna girmesi kolaylaşacaktır diye düşünüyorum.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics