Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Araba İçi Akü

Go down

Araba İçi Akü Empty Araba İçi Akü

Post by Admin Fri Jul 24, 2020 3:50 am

En ucuz akü fiyatları arayışınıza Yiğit Akü ile karşılık veriyoruz. Kurumsal yapımız içerisinde araba aküsü ve birçok malzeme türünü bulabilirsiniz. Firmamızdaki ürünlerin temel amacı elektrik ihtiyacını doğru ve uzun süreli şekilde karşılayabilmektir. Hangi alanda kullanılacaksa araç ve sistem doğrultusunda kapsamlı olarak ürünlerimizi sunuyoruz. Örneğin bir taksi içerisinde acil durumlarda kullanmak üzere 60 amper akü alabilirsiniz. Ticari amaçlı kullanımlarda yedek akü olması avantaj sağlayacaktır. Tek yerli yerli lityum iyon aküsü özelliği taşıyan akülerimiz, beklentilerinize uygun biçimde sizlere sunulmaktadır. Hangi akü türünden almak isterseniz nerede kullanacağınıza göre değişecektir. Araba aküsü yedeği, uzun yola giden kişiler için de önemlidir.

Tarım Alanlarında Akü Kullanımı
Tarım alanlarında en sık kullanılan araçlardan biri traktörlerdir. Geniş alanlarda kullanılan çok sayıda traktörün sorunsuz şekilde üretime devam edebilmesi için akü alımı yapabilirsiniz. 72 amper akü kullanımı ile yolda akü bitiminde tarımsal alanın işlenmesi yarıda kalmaz. Yani uzun vadeli bir üretim aşaması devam etmiş olur. Bu mantık aslında endüstriyel alanlar için de kullanılabilir. Bir yerde yoğun şekilde üretim yapılıyorsa bunun aksaması engellenmeli ve doğru bir akü ile işlemlerin sürdürülmesi gerekir. Deniz araçlarında, büyük konteyner taşıyan gemilerde bölgesel destek amaçlı ve diğer birçok alanda uygun akü fiyatları ile başvuru yapabilirsiniz. Akü türleri ve kapsamı hakkında bilgi almak üzere firmamıza soru sorabilirsiniz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics