Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakırköy Klima

Go down

Bakırköy Klima Empty Bakırköy Klima

Post by Admin Fri Jul 03, 2020 7:47 pm

Zeytinburnu de bulunan en eski teknik servis olarak faaliyetlerimizi devam ettirmekten onur duyuyoruz. Kurumumuzun yaşı büyük olsa da en güncel ve en bilgili ekibimiz ile hizmetimiz de hiçbir şekilde sorun yaşamamakta ve yaşatmamaktayız.

Her marka klimalarınızı evinizden veya iş yerlerinizden alıyoruz kendi üretim ve imalat tesislerimiz de testlere tabi tuttuktan sonra hataları onarıp tüm işlemlerin bitmesinin ardından Zeytinburnu Klima Teknik Servis olarak sizlerden en uygun olduğunuz zaman da randevu alıp gelir klimanızı tekrar monte ediyoruz. Yapılan çalışmaların ardından 1 hafta içerisinde tekrarlanan herhangi bir hata da klimanızı ücretsiz bir şekilde alıp tarafımızca tekrar onarımını yapıyoruz.

Bakırköy klima Servis sizlerin sağlığını her zaman öncelikli tutar. Klimanızın bozuk olması ve ya arızalı bir şekilde çalışması sadece maddi olarak değil sağlık olarak da çok tehlikelidir. Arızalı çalışan bir klimanın içerisindeki ozon gazlarını sizin soluduğunuz havayla istemeden de olsa karıştırabiliyor olduğunu lütfen unutmayalım. Hiç kimse evladının ya da sevdiklerinin istemeden de bakterilerin içinde yaşamasını istemez. Filtrelerinizi en az ayda bir sıkılığında temizlemeniz gerekmektedir. Sizler de hiç tahmin bile etmediğiniz bir anda klimanızın bozulup mağdur durum da kalmamak istiyorsanız düzenli olarak klima bakımlarınızı yapmayı ihmal etmeyiniz. Sizin sağlığınız bizim için de çok değerlidir. Güler yüzlü uzman ekip kadromuz ile sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics