Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taşucu Aslında Bir Güne Sığmaz

Go down

Taşucu Aslında Bir Güne Sığmaz Empty Taşucu Aslında Bir Güne Sığmaz

Post by Admin Mon Jun 01, 2020 9:25 pm

Bazı akşamlar sevdiklerinizle akşam yemeği için buluşup, deniz kıyısında ki restoranlara gidip yemek yediğiniz oluyor değil mi? Her zaman ve her yerde istediğiniz masaya oturmanız çok uzak bir ihtimal. Caretta Yatçılık modern ve lüks kiralık yat ve tekneleriyle sizleri Taşucu yat turu yüzen bir restoran olarak bekliyor.

"Deniz kenarında ki masayı alamadım." "Manzaraya uzak kaldım." veya "Ben hiç böyle hayal etmemiştim." gibi sıkıntılardan uzakta, akşam yemeğinin tadını kaçırmadan, denizin üzerinde, insanların bakmakta olduğu manzaranın bir parçası olarak, keyifli bir akşam sizleri bekliyor. Çeşitlendirilmiş zengin menüsü ve Restoran kalitesinde ki yemekleri damağınıza, Taşucu'nun eşsiz gece silueti ise göz zevkinize hitap ederken. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Taşucu yat turu hizmeti aldığınız takdirde, restoranlarda oluşabilecek günün anlam ve öneminin önüne geçme ihtimali olan olayları bertaraf etmiş, kendi belirlediğiniz ambiyansta ve size özel bir gece yaşamayı garantilemiş olursunuz. Doğum günü, evlilik yıldönümü veya herhangi bir kutlama da belirtmeniz durumunda yat isteğiniz doğrultusunda hazırlanır. Planladığınız akşamınızın, hayallerinizin bir adım ilerisine geçmesine yardımcı olunur.

Taşucu yat turu için, yat kiralama hizmeti almanız durumunda, hizmetin süresi, başlangıç saati, başlangıç bitiş ve noktası gibi detayların planlaması, sizin tercihleriniz doğrultusunda yapılacaktır. Akşamınızın kusursuz olması için arkadaşlarımız sizi her yönden asiste edecek, ertesi sabah uyandığınızda akşam için yüzünüzde gülümseme oluşmasına yardımcı olacaklardır. Detaylar ve rezervasyon için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top