Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusça Dil Eğitimi

Go down

Rusça Dil Eğitimi Empty Rusça Dil Eğitimi

Post by kutlu44 Sun Oct 13, 2019 7:52 pm

Hedefimiz Belarus'ta yüksek eğitim, rusça dil kursu almak isteyen kişilerin amaç ve isteklerine ve koşullarına uygun eğitim programlarına, rusça dil kurslarına yerleşmesini sağlamaktır.Bu hedefe ulaşmayı da öğrencilere en iyi karar vermesini sağlayacak doğru bir bilgilendirme süreci sağlıyoruz.Temsilcilerimize Belarus'ta eğitim almak amacı ile başvuran öğrenci adaylarına Belarus, Minsk eğitim kurumları, üniversite eğitm programları, rusça dil kursları ve konaklama yerleri hakkında en iyi şekilde bilgi verilmesini sağlıyoruz.

Danışmanlık ve başvuru süresince öğrencilerimizin eğitim programları ve Belarus hakkında bilgilendirilmesini, karar veren öğrencilerin kayıtlarının seçilen okula yapılması, konaklama seçenek ve ayarlaması, sağlık sigortası, havaalanı transferleri, uçak rezervasyonlarının yapılması, uçak biletlerinin satın alınması ve vize başvuru için gerekli evrakların hazırlanmasını ve eğitim davetiyesinin çıkarılması konusunda hizmet sunuyoruz.Öğrencilerimize daha net hizmet verebilmek adına şirketimizin merkezi Minsk'te bulunmaktadır.

kutlu44

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics