Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palet Makinesi Satışı

Go down

Palet Makinesi Satışı Empty Palet Makinesi Satışı

Post by Admin Fri Sep 20, 2019 6:15 am

Palet ve diğer makine sistemleri konusunda uzmanlaşarak marka haline gelmeyi başardık. Kendimizi bu alanda daha da geliştirerek rakiplerimizle, teknoloji, verimlilik, kalite ve hizmet alanlarında boy ölçüşmeye başladık. Makine alanında sürdürdüğümüz ar-ge ve inovasyon çalışmalarımız hız kazandı. Böylece makine taleplerinize en iyi şekilde yanıt verebiliyoruz. Hedeflerimizden şaşmamak için eş zamanlı olarak geliştirdiğimiz kadromuzu büyütmeyi başardık. Mühendislik firmamız dünyanın ambalaj ve ambalaj makinaları üretimi konusunda lider konuma gelmeyi başarmıştır. Palet sarma makinesi, ürün ambalajında firma ve ürününüzün kalitesini belli etmekle birlikte ambalaj işçi konusunda da maliyetinizi malzeme maliyetinizi minimuma indirir. Makina üreticisi ortaklarımızla paketleme hatlarına yönelik çözümlerimiz devam ediyor. Koli açma makinesi ürünlerin kolilenmeye hazır oldukları durumda insan gücü kullanılmadan koliyi açar ve içine dolum yapılmaya hazır duruma getirir. Makinelerimiz için müşterilerimize 7/24 teknik servis desteği, satış sonrası hizmetleri anında verebiliyoruz.

Sizlere Buradan Hizmet Veriyoruz
Ar-Ge ve inovasyon konusunda sürekliliğine inanan yapımız ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başardık. Türkiye içerisinde sanayiyi destekleyen çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile farklı projelerde yer aldık. Yılların ticari tecrübesi ile hareket eden şirketimiz, ambalaj makineleri konusunda aradığınız desteği sizlerle bir araya getiriyor. Her biri dünya lideri olan markaları buradan elinizin altına getiriyoruz. Shrink paketleme işlemi ürünün etrafına sarılan plastik filmdir. Shrink makinası ısı etkisi ile filmi ürünün şekline benzeterek sarar. Proje ve ihtiyacınıza yönelik en ekonomik, çözümleri bizlerden alabilirsiniz. Palet çemberleme makinası paletleri el değmeden otomatik olarak hem yatay hem de dikey eksende çemberleyebilir. Zamandan ve işçilikten büyük tasarruf sunan bu ürünlere sitemizden göz atabilirsiniz. İşletme teknoloji ve üretim alt yapılarının geliştirilmesine yönelik destek uygulamalarımız kesintisiz olarak devam ediyor. Ulusal kalkınma için verilen bu teşvik ve desteklerle hedeflerimize bir adım daha yaklaşmayı başardık. Paketleme makineleri konusunda aradığınız desteği bizlerden kesintisiz olarak alabilirsiniz. İnternet adresimiz günün her saati sizlere kesintisiz olarak destek vermeye devam ediyor. Merak ettiğiniz tüm soruları telefon numaralarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics