Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknolojik Toplu Mail Gönderme Hizmeti

Go down

Teknolojik Toplu Mail Gönderme Hizmeti Empty Teknolojik Toplu Mail Gönderme Hizmeti

Post by Admin Mon Aug 05, 2019 11:32 am

Günümüzde internet kullanan kişilerin çok büyük bir bölümünün düzenli bir şekilde kullandığı mail adresi oluyor. İnsanlar önemli işlerini ve haberleşme faaliyetlerini e postalar üzerinden gerçekleştiriyor. Günümüzde internet kullanıcıları reklam ve tanıtım faaliyetleri anlamında en çok gelen maillere önem veriyor. Günümüzde firmalar aynı anda çok sayıda kişiye ulaşabilmek ve bu ulaşımın kalıcı olması ile toplu email gönderme yolunu tercih ediyor. Firmalar için bu toplu mail gönderme faaliyetinin sorunsuz ve istenilen başarıda gerçekleşmesi son derece önemli görülüyor İnternet sitemiz tarafından sunduğumuz toplu mail gönderimi hizmeti ile istediğiniz nitelikte ve sayıda mail toplu ve sorunsuz bir şekilde gönderiliyor. Ayrıca firmamız sizlere gönderilen toplu maillerle ilgili her türlü istatistik ve raporlama hizmetin hızlı ve güncel bir şekilde sunuyor.

Toplu Mail Gönderim Hizmeti Maliyeti
İnternet sitemiz tarafından sunulan toplu mail hizmeti ile olabilecek en uygun maliyetlerle en sorunsuz ve hedefler ile tam örtüşen bir hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerinden bu hizmetten faydalanmak için şirketinize ve yapacağınız toplu mail çalışmasına göre en ideal kredi paketini seçebilirsiniz. Kredi paketlerimizde sizlerin toplu mail gönderimi ve daha sonra bu maillerle ilgili gerekli raporlama hizmetini istediğiniz zaman aralıkları için alabilirsiniz. Toplu email gönderme hizmetimiz için firmanızın mail kampanyasını hazırlaması ve bizlere mail listesini sunması gerekiyor. Sitemiz tüm aşamaları profesyonel bir şekilde hazırlayarak istediğiniz sayıda ve tarihte mail gönderimini sağlıyoruz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics