Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enerji Kimlik Belgesi

Go down

Enerji Kimlik Belgesi Empty Enerji Kimlik Belgesi

Post by Admin Sun Jul 28, 2019 4:23 am

Enerji kimlik belgesi inşaatlar için ve inşa edilmiş yapılar için önemli. Enerji kimlik belgesi detayları aşağıdaki gibidir.

Enerji Kimlik Belgesi Faydası
Zorunlu olan enerji kimlik belgesi için Enerji kimlik belgesi faydası nedir sorusunu sorabilirsiniz. En büyük faydasının tüketici için tasarruflu enerji tüketimi olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında enerji kimlik belgesinin enerji tüketiminde çevreye de faydası olacağını bilmelisiniz.

Enerji tüketim belgesi olmaması halinde;
2011 yılından sonra inşa edilmiş olan yapılarda kiralama söz konusu olmuyor.
Aynı zamanda enerji kimlik belgesi olmayan yapıların satışı da söz konusu değildir.
Bu koşulların altında olan yapılar için binaların mutlaka enerji kimlik belgesi almasının zorunlu olduğunu bilmelisiniz. Enerji kimlik belgesi veren firmalar online talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebiniz sırasında fiyat da verilecektir. Dilediğiniz şekilde hareket ederek, yapı üzerinden işlemlerin resmi şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Enerji Kimlik Belgesi Gerekmiyor
Bazı durumlarda enerji kimlik belgesi temin etmenize gerek olmuyor. Örneğin 50 metrekareden küçük olan alanlar için enerji kimlik belgesi gerekmiyor. Bunun dışında askeri binalar için de enerji kimlik belgesi zorunlu değil. Sera ve atölyesi olan kişiler de enerji kullanımını veriler ile desteklemek için enerji kimlik belgesi almak zorunda olmayacak. Enerji kimlik belgesi için direkt olarak online başvurunuzu oluşturarak işlem detaylarını öğrenebilirsiniz. İletişim kurarak bilgi alın.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics