Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua Sitesi

Go down

Dua Sitesi Empty Dua Sitesi

Post by Admin Thu Jul 25, 2019 11:48 pm

[url= https://www.islamalimi.com/]İslam[/url] Dinin de Dua çağırmak, seslenmek, ve yardım talep etmek anlamlarında kullanılır. Dua Allah'ın azameti karşısında aciz kulların lütuf ve yardım talep etmesidir. Namaz kıldığımız zaman ilk rekatta Sübhaneke duasını okuruz. Bu duayı ne kadar okusak bile genel olarak anlamını bilmeyiz. Sübhaneke duası okunuşu ve Türkçe anlamını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sübhaneke Namaz duası ve tefsirini buradan ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Kunut duası, vitir namazının son rekatında rükudan önce okunur. Kunut Duaları okunuşu ve anlamını merak ediyorsanız hemen sitemize giriş yapabilirsiniz.

Namaz Duaları Burada
Amentü inandım ve iman ettim anlamına gelir. Amentü duası imanın 6 şartına inanmayı ve Peygamber Efendimiz'in Allah'ın peygamberi olduğunu bizlere söyletir. Amentü Duası okunuşunu öğrenmek için hemen sitemizi inceleyebilirsiniz. Sözlük anlamı şahitlik istemek anlamına gelen Tahiyyat duası namazların oturuş kısımlarında okunur. Sizde Ettahıyyatü Duası okunuşunu doğru şekilde telaffuz etmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Sizin hazırladığımız Kur'anı Kerim sürelerinin Arapça yazılışı ile latince harflerle Türkçe okunuşlarını bir araya getirdik. Ayrıca Diyanet İşleri tarafından yapılan mealine'de yer verdik. Bu adres üzerinden surelerin hem Arapça yazısı hem de latince okunuşunu öğrenebilirsiniz. Tüm duaların Arapça ve Türkçe okunuşu ve yazılışı bu adreste ücretsiz olarak sizlerle bir araya geliyor. Adresimiz namazın yaygınlaşmasına gönül veren insanlar tarafından, oluşturulmuştur. Namaza yeni başlayan ya da başlamayı düşünen Müslüman kardeşlerimizin zorlanmadan namaz kılmayı öğrenmeleri için paylaşımlarda bulunuyoruz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics