Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centerlink Hizmetleri

Go down

Centerlink Hizmetleri Empty Centerlink Hizmetleri

Post by Admin Thu Aug 23, 2018 3:08 am

Aktif olmayan departmanların mükemmel hale getirilmesi centerlink ile gerçekleştirilir. Ortaklarımızın operasyonel olmayan bölümleri için de gereken hizmeti sağlarız. Genel olarak insan kaynakları danışmanlığı hizmetimiz sayesinde ik danışmanlık konusunda en doğru yönlendirmelere sahip olabilirsiniz. 2018 Şubat ayında ilk faaliyetlerine şirketimiz başlar. Uluslar arası ortaklarımız sayesinde de tüm partnerlerimizin kimlik gelişimini dünya çapında sağlarız. Pek çok danışmanlık hizmetimizde ortaklarımız iş sorunlarına anında bir çözüm bulur. Çünkü öncelikli olarak Enter-link deneyimli ve başarılı ekip ile iş hayatına devam eder. Bu başarılı ekip de ortaklarımızın yeni bir kimliğe ulaşması noktasında onlara yardımcı olur. Dijital değişim ihtiyacı ile ilk kez 2012 yılında fikir olarak Sidney'de şirketin temelleri atılmıştır. Daha sonra faaliyetlerinde sadece dijital değişim yer almaz. Aynı zamanda iş geliştirme konusunda da profesyonel hizmet sunar.

Centerlink Hakkında Bilgi
Centerlink uzman çalışanları ile kurumların iş analizlerini yapar. Yapılan iş analizi ile yönetimdeki tüm riskler minimal hale getirir. Bu da rekabet dünyası içerisindeki sürekliliği sağlamak için kurumlara yardımcı olur. Dijital değişim için de kurumlara profesyonel dokunuşlar gerçekleştiririz. Kağıtsız bir çalışma ortamı bizim temel ilkemizdir. Bu nedenle de birlikte çalıştığımız tüm ortaklarımızın kağıtsız bir şekilde çalışmasına yardımcı oluruz. Centerlink kurumlara ERP konusunda da yardım eder. Tüm ERP sistemleri hakkında yaptığımız çalışmalar ile size en iyi sistemi sunarız.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics