Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Speedhosting Rezaleti (Uzak Durun)

Go down

Speedhosting Rezaleti (Uzak Durun) Empty Speedhosting Rezaleti (Uzak Durun)

Post by Admin Tue Jul 03, 2018 5:51 pm

Speedhosting den host aldik, aldigimiz gunden beri sorunlar bitmedi. ilk 3 gun hic kullanamadik whm deki bir problemden oturu. yalvar yakar onu duzelttirdik, 2 gun onceye kadar calisan host kendi kendine cpanele girince 500 hatasi vermeye basladi. Skype den yazdik dedilerki ticket atmaniz lazim.

ticket attik 3 bucuk sonra gelen cevap..
Talebiniz işleme alınmıştır. Talebiniz ile ilgili gelişmeler tarafınıza haber verilecektir.

Bu talebinizden başka herhangi bir isteğiniz var ise, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

İyi Çalışmalar
Bol Trafikli Günler Smile

Sitelerin siralamalari duser bir an once duzeltin dedigimizdede tamamen komik boyle bir cevap aldik..

-Şuan ki sorun tamamen cPanel ile alakalı olup konu ile ilgili cPanel genel merkezine sorunu ilettik.

-Yanıt gelip sorunu çözdüklerinde size geri dönüş yapılacaktır. Elimizde olmayan bu sorundan dolayı özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

En azindan guzel bir yalan soyleyin, 5 yasinda cocuk inanmaz buna. Tamamen profesyonellikten uzak bu firmadan uzak durmanizi tavsiye ederim. 10 yildir host sahibiyim boyle bir yalan ne gordum ne duydum. tamamen rezil bir firma.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics