Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En İyi Silah Modelleri

Go down

En İyi Silah Modelleri Empty En İyi Silah Modelleri

Post by Admin Mon Apr 23, 2018 3:56 pm

Silahlar, insanların kendilerini savunması ve düşmanını ekarte etmesi için kullanılmaktadır. Kimi silahlar poligonlarda atış talimi yapmak ve stres için de kullanılabilmektedir. En iyi silah modelleri dünya çapında onay almış ve bizzat kullanılarak çabukluk, mesafe ve atış gücüne göre sıralanmıştır. En iyi silah modelleri arasında en çok tercih edilen silah CZ 75 SP-01 adında Çekoslovakların 1944 tarihinde üretti silah zirvede yer almaktadır. Bu silahın yanı sıra silah alım satım yapan kişiler ikinci olarak EAA Witness Elite Match bu silahı da kullanmaktadır. Çabukluk ve atış yeteneği sayesinde diğer birçok silahtan daha üstündür.

Ülkemizde de çeşitli birçok silahlar satın alınmaktadır. Kimileri kendilerini savunmak, kimiler iş gereği için ve kimileri de kasalarını korumak için silah satın almaktadır. Silah fiyatları ise marka ve kalitesine göre değişirken ülkemizde en düşük silah fiyatı 200 TL civarındadır. Kalitesi, çabukluk ve atış gücüne göre bu fiyat 2.000 TL ve üstü şeklinde gitmektedir. Ancak bilinmesi gerekiyor ki silah satın alırken eğer sıfır silah satın alacaksanız silah ruhsatı istenebilir. İkinci el karaborsa gibi yerlerden silah alırken kaçak silah kullandığınızı bilmeniz gerekmektedir.

Ülkemizde her şeyin yasası ve kuralı olduğu için silah taşımanın risklerini de düşünenler silah ruhsatı olmadan silah taşınamaz kuralı koymuşlardır. Aksi halde küçük büyük herkes silah taşıyabilirdi.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics