Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Organik Tarım Ürünleri

Go down

Organik Tarım Ürünleri Empty Organik Tarım Ürünleri

Post by Admin Mon May 04, 2020 9:37 am

Organik tarım aradığınız sağlıklı yiyecekleri sizlere sunuyor. Organik olarak üretilen ürünlerin tamamı üretim ve satış aşamalarında onaylıdır. Bu onay işlemi ise sertifikasyon kuruluşlarınca kontrol edilerek yapılır. Bu sayede tarım alanlarından tüketiciye besin değeri yüksek olan organik ürünler güvenilir şekilde sunulur. Organik ürünlerin tüm aşamaları denetlenmeli ve belgelendirilmelidir. Sertifikasız hiç bir ürün organik adı altında satılamaz. Kontrol ve sertifika işlemi organik tarımın temel konularından bir tanesidir.

Sağlıklı Tarım
GDO'lu besinlerin ülkemize girişi yasak olsa bile bu ürünler hayvan yemi olarak kullanılıyor. Hayvanın dışkısından doğaya ve toprağa geçen bu kimyasallar doğal tarım alanlarının zarar görmesine neden oluyor. Araştırmalara göre her altı ölümden biri kanserdir. Kimyasal ürünler kanserin ana nedenlerinden bir tanesidir. Kimyasal maddeler genellikle tarımsal ve endüstriyel ürünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlıklı tarım ürünlerin imalat aşamasında kimyasallara yer verilmez. Bunun yerine organik mevzuatlarla uygunluğuna onay verilmiş ürünlerden destek alınır. Organik tarım ürünlerine şimdi internet adresimizden erişebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünlerle ilgili bir ekiliş planı hazırlanıp gönderilir. Bu plan dahilinde siz tüm üretim sürecini kontrol edebilirsiniz. Organik bir şekilde yetiştirilen bitkiler hasat olgunluğuna geldiği zaman paketleme ünitesine gönderilir. Hasat gününün akşamı hasat edilen ürün özenle paketlenir anlaşmalı kargo firmasına verilir. Daha sonra ürünlerimiz kullanıcının adresine iletilir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics