Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konkordato Danışmanlığı

Go down

Konkordato Danışmanlığı Empty Konkordato Danışmanlığı

Post by Admin Wed Apr 15, 2020 3:02 am

Üretim yapan firmalar, iyi bir yönetimden geçmezse başarılı olmayabilir. Yani verilen hizmetin doğru şekilde yönetimi devam edebilmek açısından önemli bir konudur. Kobi Analiz olarak, bu alanda uzman bir kadro ile profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Firmanızın pazar içerisindeki gidişatını olumlu yönde etkileyecek rakip analizleri ile sizlere doğru yönlendirme yapmaktayız. Kobi uzmanlarımız, finans destek ekibimiz ve teknik çözümlerimizle sizlere kapsamlı yönetim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bu anlamda gelişmeyi amaçlayan kobiler için de proje danışmanlığı alabilirsiniz. Sadece büyük firmalar için değil, küçük ve orta ölçekli firmaların gelişimi için de devlet teşvikleri gibi avantajları sunuyoruz. Devlet teşvikleri kapsamında, hangi tür gelişmeler amaçlanıyorsa, fonlardan faydalanmak için proje hazırlıklarını yapmaktayız. Çünkü proje ile beraber fon yararı sağlanmaktadır. Yani nereye ne amaçla bir para istendiğini doğru formatta sunmanız gerekir. Bunun için proje danışmanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İflas Edecek Firmalar İçin Danışmanlık
Firmanız iflasın eşiğindeyse konkordato danışmanlığı talep edebilirsiniz. Bu sayede borç ve ödemelerle alakalı neler yapılabileceğine dair bir çözüm yoluna girilmiş olur. Finansal konuların devralınması için bir mahkeme kararı gerekmektedir. Bu karar alındığı zaman işlemler başlar. Süreçle alakalı firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz. Kobi Analiz'de ayrıca CE Belgesi talep edebilirsiniz. Birçok sektörde olması gereken belgelerin eğitimini vererek sertifika sağlamaktayız. ISO 9001 belgesi, TSE bunlardan bazılarıdır. Eğitimleriniz tamamlanınca sertifika ve belge için sınav gerçekleşmektedir.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics