Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bayi Yönetim Sistemleri

Go down

Bayi Yönetim Sistemleri Empty Bayi Yönetim Sistemleri

Post by Admin Tue Mar 05, 2019 4:33 pm

B2B otomasyonu iletişimi ve işi eş zamanlı hale getirerek maliyetin düşmesini sağlar. İşletme, iş ortakları ve ortak müşterilerine eşsiz bir platform sunan bu otomasyon. Üretim, lojistik ve pazarlama faaliyetlerinin kolayca yürütülmesini sağlar. Akıllı b2b yazılımı ile beraber siparişin tüm süreçlerini başarılı bir şekilde takip edebilirsiniz. Akıllı b2b sistemi sistemleri bayi yönetim sistemi olarak bulunur. Bayilerinizin sizlere her yerden kolayca ulaşabileceği B2B yazılımları sayesinde siparişleriniz dört bir taraftan hızlı bir şekilde alınır. Bayilerin ve satış temsilcilerinin hesaplarına ait sipariş ve ödeme bilgilerine kolayca erişim sağlayabilir e-posta, telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırarak kolayca satış gerçekleştirebilirsiniz.
Tablet ile Sipariş İmkanı
Satış temsilcileri tablet üzerinden 7/24 siparişleri alabilir ve tahsilat yapabilir. Aynı şekilde bayiler de tabletler üzerinden siparişleri zaman kaybetmeden alabilirsiniz. Online sipariş sistemi sayesinde sahayı anlık şekilde takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Merkez üzerinden satış temsilcilerinizin rutlamalarını kolayca takip edebilirsiniz. Satış temsilcilerinizin müşteri ziyaretleri harita üzerinden takip edilerek kolayca raporlanabilir. Bununla beraber sipariş konusunda tüm bilgileri çeşitli raporlar ile kolayca analiz edebilirsiniz. E-ticaret sistemleri konusunda firmamız, geniş ve güvenlikli bir üyelik yönetimi sınar. Firmamız B2B çözümleri sayesinde her an her yerden sipariş almanıza yardımcı olur. Siparişleri telefon ya da e-posta yerine Firmamız B2B sistemi üzerinden alabilirsiniz. Firmamız B2B çözümleri sayesinde sipariş süreçlerinin kolayca yönetilmesine yardımcı olur.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics