Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Yayın İzle

Go down

Canlı Yayın İzle Empty Canlı Yayın İzle

Post by Admin Sat Jan 05, 2019 10:56 pm

ATV
Günümüzde en çok izlenen kanallardan biri olan ATV, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizisi ile pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. Bu dizi çalışması ile reyting rekorları kıran kanalın bir diğer başarılı programı ise ATV Ana Haber oluyor. Ayrıca gündemdeki pek çok olaya değinen yapısı ile de beğeni toplayan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı da ATV kanalının öne çıkmasını sağlıyor.

Reyting Listesinde İlk 10'da 5 ATV!
Reyting listelerine bakıldığında ilk 10 sıralamasında 5 ayrı programı ile yer alan ATV, Kırgın Çiçekler dizisi ile de takip ediliyor. Esra Erol'da adlı programın ise diğer programların önünde olduğu görülüyor. Ayrıca Sen anlat Karadeniz, Bir zamanlar Çukurova ve Beni Bırakma gibi dizileriyle de takip ediliyor.

Show Tv
1991 yılında kurularak yayın hayatına başlayan Show Tv, Fransa'da yayın yapmaya başlamakla birlikte Çukur dizisi ile reyting rekorları kırıyor. Ayrıca Show Ana Haber yayını da reyting listelerinde yukarılarda yer alıyor. Gündüz kuşağında yer alan Zahide Yetiş'le isimli eğlence programı ile de en çok izlenenlerden biri olan canlı yayın Show Tv, Güldür Güldür Show ile de komedi alanında başarılı oluyor.

Gün İçi Programları İle Gelen Başarı!
Show Tv Kendine iyi bak ve Hayat Güzeldir gibi farklı programlar ile de gündüz kuşağında izleyici sayısını artırıyor. Ayrıca Gelin Evi gibi programlarının da fazlasıyla izlendiği bu kanalda Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu programı da ilgi görüyor.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics