Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedektör Nedir?

Go down

Dedektör Nedir? Empty Dedektör Nedir?

Post by Admin Thu Aug 23, 2018 8:14 pm

Dedektör, insanların toprak arlındaki değerli maddeleri ortaya çıkarmasına yardımcı olma aracıdır. Pek çok kişi toprağın altında değerli maddelere ulaştığını belirtir. Bu durum diğer kişilerde de aynı şekilde değerli maddelere ulaşma isteği uyandırır. Dedektör yardımı ile toprak altındaki değerli tüm metaller gün yüzüne çıkar. Üstelik dedektor kullanımı sadece toprak altı ile de sınırlı değildir. Aynı zamanda mağara içi yüzeylerde duvarlardaki saklanmış altın, gümüş, bakır ya da demir eşyaları da ortaya çıkarır. Tek yapmanız gereken sitemizden bu ürünlerin siparişini vermektir. Özel olarak size yardımcı olan canlı destek ekibimiz ile her konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz. Arama yapacağınız toprak özelliği hakkında bilgi vererek en doğru dedektör seçimini sağlayabilirsiniz.

Dedektör Seçimini Etkileyen Etmenler
Dedektör çeşitleri konusunda sitemiz size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu konuda istediğiniz tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Değerli maddelerin toprak altındaki bulunduğu süre dedektör menzilini etkiler. Eğer uzun zamandır toprak altında ise dedektör yardımı ile o metallere ulaşmak daha kolaydır. Eski zamandan kalma maddeler, 15 metrelik derinlikte bile dedektör yardımı ile hemen çıkarılır. Ancak yeni dönemde ancak bu sayı 2 metreye iner. Ayrıca toprağın yapısı da dedektör ile aranılan derinliği etkiler. Dedektör çeşitleri bu etmenlere göre farklılaşır. Sitemiz de size en doğru dedektör ve uygun dedektör fiyatları konusunda yardım eder.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics