Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cephe Kaplama Sistemleri

Go down

Cephe Kaplama Sistemleri Empty Cephe Kaplama Sistemleri

Post by Admin Sun Jul 29, 2018 3:21 pm

Silikon cephe kaplama sistemleri alüminyum ya da cam ile yapılmaktadır. Silikon cephe sisteminin uygulanacağı bölgeden alınacak olan ölçülere göre hazırlanacak proje uygulamalarına uygun kesim, kanallar yapılmaktadır. Giydirme yapılacak olan binaların özelliklerine göre ayarlı şekilde alüminyum profiller asılmaktadır. Bu noktadan hemen sonra alüminyum ile camların bir araya getirilmesi tamamlanmaktadır. Bu yapıştırma uygulanması sırasında silikonlu ve uygun standartlarda fitiller yapılmaktadır. Bu cephelerde gizli açılır pencereler bulunabilir.

Ofis Uygulamaları
Çalışma kültürünün bir parçası olan ofis uygulamaları firmamızın çizgisiyle farklılaşarak vazgeçilmez hale gelmektedir. Bölücü ofis bölme uygulamaları konusunda sizlere uygun çözümleriyle projelere yeni nesil ofis kavramını getiriyoruz. Firmamız günümüze kadar pek çok proje içerisinde taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirerek tercih edilmiştir. Günümüzde duvar sistemleri imalatı ve uygulaması içerisinde, asma tavan uygulamaları ya da kapı sistemleri üretimi gerçekleştirerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizde projeleriniz konusunda internet üzerinden güvenilir bir partner arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Anahtar teslim ofis projeleriniz konusunda hemen buradan iletişim kurabilirsiniz. Günümüz gelişen inşaat sektörüne uyum gösteren yenilikçi tasarımlarımız ile yüksek katlı binaların korkutucu görüntüsünü yaşanılır bölümlere çevirmeye devam ediyoruz. Alüminyum kompozit panel renkleri konusunda zengin çeşitlilik sunmaya devam ediyoruz. Kompozit panel ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlamasından dolayı daha çok bina yalıtım ve dış cephe kaplama malzemesi olarak yer almaktadır. İnternet üzerinden en uygun kompozit levha fiyatlarını bu adres üzerinde kolayca bulabilirsiniz.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics