Site Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan ve Italya Turları

Go down

Balkan ve Italya Turları Empty Balkan ve Italya Turları

Post by Admin Thu Mar 01, 2018 4:13 pm

Balkan turları sayesinde vizesiz olarak gezebilir, uygun ücretler dâhilinde gitmek ve görmek istediğiniz Balkan ülkelerini görebilirsiniz. Ödeme şekillerinde taksitlendirmelerinde olduğu uygun halde olan ücretlerin yanı sıra istediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz. İzmir ya da İstanbul çıkışlı olarak ister uçak ile isterseniz de otobüs ile balkan turları yapabilirsiniz. Genellikle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde rağbeti olan bu turlar 3, 5, 7, 10 gün şeklinde farklı periyotlarda düzenlenmektedir. Ücretlerin hepsinde konaklama, tur rehberleri ve yol ücretleri de bulunduğundan dolayı hepsini bir paket halinde alabilirsiniz.

İtalya Turları
İtalya turları, İtalya'yı ve Avrupa'nın en lüks modern, mimari ve sanatı yüksek şehirlerini görmek isteyenler için birebir turlardır. Balkan turlarının yanı sıra otobüs yerine uçak ile seyahat ederek gidebileceğiniz bu turlarda da konaklama, yemek ve yol ücretleri bir paket dâhilinde olmaktadır. Ödeme şekillerinde istediğiniz gibi ödeyebilir ve dilerseniz kredi kartları ile taksitlendirebilirsiniz.

Bu turlarda en önemli özellik ise tecrübeli rehberler eşiğinde tarihi yerler görebilecek, tanıyacak ve gezeceksiniz. Avrupa gezilerinin tadını çıkarabileceğiniz bu turlar sayesinde hem Balkanları ve tarihi yerlerini göreceksiniz. Hem de sanat ve mimarisi en modern olan İtalya'da gezme fırsatı yaşayacaksınız. Roma gibi dönemin en çok merak edilen ve her yıl milyonlarca turistin gittiği tarihi Roma kentlerini, eserlerini ve yerlerini görerek gezilmesi gereken yerler listenizde büyük adım atmış olacaksınız.

Admin
Admin

https://sitetanitim.forum2x2.ru

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics